جراحی لیپوماتیک در ایران

هزینه جراحی لیپوماتیک در ایران در هر منطقه چقدر است؟

هزینه پیکرتراشی کل بدن


 

قیمت لیپوماتیک فول بدن در ایران چقدر است؟هزینه لیپوماتیک فول بادی در ایران حدود 3000 دلار است که به طور متوسط ​​قیمت لیپوماتیک در ایران 2200 دلار می باشد که حداقل هزینه لیپوماتیک در ایران 1000 دلار است که در شیراز انجام می شود و حداکثر هزینه لیپوماتیک 3500 دلار می باشد.

هزینه پیکرتراشی پا

لیپوماتیک در ایرانهزینه جراحی لیپوماتیک در ایران نسبت به سایر کشورها بسیار کمتر است. به عنوان مثال هزینه لیپوماتیک در آمریکا برای یک ناحیه از بدن حدود 5500 دلار و در ترکیه حدود 3500 دلار است اما متوسط ​​هزینه لیپوماتیک تمام بدن در ایران 3000 دلار است که شامل هزینه جراحی لیپوماتیک در ایران می شود. ایران، بیمارستان و بیهوشی، آزمایشات قبل از عمل، مشاوره، دارودرمانی در طول بستری، چکاپ، پیگیری و لباس فشرده.
هزینه لیپوماتیک بازو یا پشت (مرد / زن) 1000 دلارقیمت لیپوماتیک باسن 1300 دلارهزینه لیپوماتیک چانه، گونه، گردن و گردن: 1700 دلارلبه های هزینه لیپوماتیک:

هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو


مرد / زن)
1300 دلارهزینه لیپوماتیک معده (بالای شکم) 1000-1700 دلارهزینه لیپوماتیک معده (پایین شکم) 1200-1800 دلاربررسی اجمالی
در این مقاله شرح جامعی از لیپوماتیک در ایران و بهترین جراحان پلاستیک ایرانی را در اختیار شما قرار می دهیم.
در ادامه این مقاله هزینه بهترین جراحان لیپوماتیک در ایران و هزینه لیپوماتیک در ایران تهران، هزینه لیپوماتیک در ایران شیراز و هزینه لیپوماتیک در ایران مشهد را توضیح خواهد داد.
درباره لیپوماتیک در ایران
 لیپوماتیک در ایران در تخصصی ترین مراکز و بیمارستان های زیبایی انجام می شود و با توجه به قیمت بسیار مقرون به صرفه آن سالانه افراد زیادی از سراسر جهان مانند آمریکا، اروپا، استرالیا و کشورهای عربی به ایران سفر می کنند.
لیپوماتیک انجام دهید
لیپوماتیک در ایرانبیشتر بخوانید: لیپوساکشن در ایران
بیشتر بخوانید: لیپوساکشن وازر در ایران
بیشتر بخوانید: لیپوساکشن در ایران قبل و بعد
اطلاعات کلی در مورد لیپوماتیک در ایرانجدول زیر اطلاعات کلی در مورد جراحی لیپوماتیک در ایران از جمله هزینه لیپوماتیک در ایران، زمان نقاهت و نام بردن از چند مورد را توضیح می دهد.
اطلاعات کلی
 
هزینه
1000_ 3500 دلار
بیهوشی
عمومی / محلی
اقامت در بیمارستان
1 روز
بازگشت به کار
1 هفته
مدت زمان عملیات
2-4 ساعت
حداقل اقامت در ایران
7 روز
لیپوماتیک خود را در ایران با بهترین جراح پلاستیک برنامه ریزی کنید.جراح ایرانیان یک شرکت گردشگری پزشکی در ایران است که با بهترین جراحان پلاستیک ایران، متخصصان و بیمارستان‌های ایران همکاری می‌کند و درمان‌های روز دنیا را با هزینه‌ای مقرون به صرفه ارائه می‌دهد.بیشتر بخوانید: Bbl در ایران
بیشتر بخوانید: لیپوماتیک یا لیپوساکشن کدام ایمن تر است؟
بیشتر بخوانید: داستان های موفقیت آمیز لیپوساکشن در ایران
لیپوماتیک در ایران
بیشتر بخوانید: پادکست لیپوساکشن با دکتر افشان شاه
بیشتر بخوانید: لیپوساکشن وازر
بیشتر بخوانید: عوارض لیپوماتیک
همه آنچه باید در مورد جراحی لیپوماتیک بدانیدلیپوماتیک چیست؟لیپوماتیک یک دستگاه مورد تایید FDA است که امکان انجام لیپوساکشن ایمن و موثر با حجم بالا را در تمام نواحی بدن با دقت فراهم می کند.
لیپوماتیک نوعی لیپواسکالپتینگ است که در آن چربی اضافی از ناحیه مورد نظر برداشته یا به ناحیه مورد نظر منتقل می شود که باعث لاغری و تغییر شکل بدن می شود. لیپوماتیک ممکن است مانند لیپوساکشن به نظر برسد، اما فناوری مورد استفاده در لیپوماتیک برای شکستن و مکش چربی با لیپوساکشن بسیار متفاوت است. به همین دلیل لیپوماتیک باعث آسیب کمتر بافتی، یکنواختی چربی زیر پوست، ظاهر ظریف تر پوست و اثر ماندگارتر می شود.
برای دستیابی به نتیجه طبیعی تر، لیپوماتیک بیشتر با سایر روش ها مانند لیفت بدن، بزرگ کردن سینه یا کوچک کردن سینه، تامی تاک یا جراحی های پلاستیکی مشابه ترکیب می شود.
لطفا توجه داشته باشید که روش لیپوماتیک درمانی برای چاقی نیست زیرا فقط بر اصلاح کانتور بدن و عدم کاهش وزن تمرکز دارد.
توصیه شده برایبیمارانی که BMI کمتر از 30 دارند
افرادی که می خواهند بدن خود را تغییر دهند و آن را لاغرتر کنند
قبل از جراحی لیپوماتیک در ایران. حداقل 2 هفته قبل از جراحی، سیگار یا الکل را ترک کنید
. تاریخچه پزشکی خود را فهرست کنید و جراح خود را در صورت داشتن حساسیت به هر دارویی مطلع کنید.
. مصرف نمک را قبل و بعد از جراحی کاهش دهید
. دو هفته قبل از جراحی مصرف هر گونه گیاه یا ویتامین را متوقف کنید
. دو هفته قبل از جراحی ایبوپروفن یا آسپرین مصرف نکنید
. یک همراه داشته باشید که در 24 ساعت اول با شما باشد
در حین جراحی لیپوماتیکروش کم و بیش مشابه لیپوساکشن است. لیپوماتیک از فناوری صدای مادون صوت، ارتعاش و نوتاسیون برای شکستن سلول های چربی استفاده می کند. لوله کانولا وارد بافت های چربی می شود و با حرکت چرخشی و ارتعاش آنها را از بین می برد. این حرکات نه به عروق و نه به سلول های چربی آسیب نمی رساند. استفاده از چنین فناوری امکان مکیدن سلول های چربی را به طور کامل و بدون هیچ آسیبی ممکن می سازد. سلول‌های چربی که توسط لیپوماتیک ساکشن می‌شوند، مجدداً به‌عنوان پرکننده قابل استفاده هستند و می‌توانند در برخی از قسمت‌های دیگر بدن مانند سینه، لگن، صورت و غیره تزریق شوند.از آنجایی که این روش با لیپوساکشن متفاوت است، از دست دادن خون و جای زخم در این روش حداقل است. همچنین،