می‌توانستم موهایم را در یک کلمه توصیف کنم. من اساساً یک بافت بدون بافت دارم - قسمتهای مساوی آن وز، خشک، تعریف نشده است، و اگر واقعی باشم، آسیب دیده است (TY، سالها یک ظاهر طراحی گرما!) - و برای من 40 دقیقه سشوار کشی و سشوار لازم است. اتو کردن تا حدی قابل ارائه به نظر برسد. و از آنجایی که من مثل همیشه تنبل هستم، معمولاً دو بار در ماه این اتفاق می افتد. یعنی یک روز در میان، من موهایم را در یک نان آشفته جمع می کنم و از آینه حمام دفتر دوری می کنم.

 
این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.
 
بیشتر از Cosmopolitan
4 نکته درباره کلر دینز
 

قیمت کراتینه مو

 
هر زمان که از آرایشگران در مورد مشکلات موهایم شکایت می کنم، معمولاً این سوال برایم پیش می آید: "چرا لعنتی درمان کراتینه را امتحان نکردی؟" با توجه به اینکه درمان صاف‌کننده مو (که ادعا می‌کند موخوره و وز شدن موها را به حداقل می‌رساند، درخشندگی را افزایش می‌دهد و حالت‌دهی را تسریع می‌کند) برای سال‌ها مورد استفاده در دنیای زیبایی بوده است، فکر کردم امتحان کردن آن ضرری ندارد – به خصوص اگر نتیجه نهایی می تواند به این معنی باشد که من واقعاً ... موهایم را دوست دارم؟ بنابراین نه تنها بیرون رفتم و یکی (اسپویلر) گرفتم، بلکه همه چیزهایی را که تا به حال می‌خواستید در مورد درمان‌های کراتینه بدانید، دریافتم.
 
این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.
در اینستاگرام مشاهده کنید
درمان کراتینه چیست؟
اول از همه: اگر در مورد اینکه درمان‌های کراتینه چیست، به کلوپ freakin خوش آمدید (نگاه کنید به من). درمان‌های کراتینه به یک اصطلاح چتر برای هر فرآیند صاف کردن مو تبدیل شده است که فرها و امواج مو را نرم می‌کند، موخوره را به حداقل می‌رساند و حالت دادن حرارت را برای ماه‌ها سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند. اساساً، تا زمانی که کراتین یکی از مواد فعال در درمان مو باشد، سالن‌ها می‌توانند همه آن‌ها را در یک دسته «درمان کراتینه» قرار دهند (از جمله برزیل بلواوت، کراتین کمپلکس، سزان و موارد دیگر). موضوع؟ این فرمول ها به روش های یکسانی روی موها تأثیر نمی گذارند.
 
تبلیغات - به خواندن زیر ادامه دهید
 
 
اگر به دنبال ظاهری صاف و فوق‌العاده هستید، درمان‌های سخت‌تر، مانند روش محبوب برزیلی Blowout، معمولاً روش ترجیحی است. به طور معمول، این درمان ها حاوی فرمالدئید هستند (یا به طور دقیق تر، آنها حاوی مواد شیمیایی مانند فرمالین یا متیلن گلیکول هستند که فرمالدئید را آزاد می کنند - که یک گاز و واقعیت سرگرم کننده است - زمانی که آنها در معرض گرما قرار می گیرند). فرمالدئید در دنیای مو تاثیر بدی داشته است و دلیل خوبی هم دارد: با قرار گرفتن در معرض مکرر می‌تواند برای سلامتی شما (و آرایشگرتان) خطراتی ایجاد کند، بنابراین حتی اگر درمان‌های مبتنی بر فرمالدئید موهای شما را طولانی‌تر صاف نگه می‌دارند، توصیه نمی‌شود. برای استفاده منظم (قطعاً بیش از چهار بار در سال).
 

داستان های مرتبط

قیمت ویتامینه مو

 
چرا لعنتی دارم روی پوست سرم ترک می کنم؟!
 
بهترین شامپوهای نرم کننده برای هر نوع مو
 
صبر کنید، چرا TF موهای من در 20 سالگی نازک می شود؟
خوشبختانه، در سال‌های اخیر جایگزین‌های ملایم و بدون فرمالدئید افزایش یافته است، محبوب‌ترین آنها درمان‌های سزان و گلدول کراسیلک است که حاوی موادی مانند اسید گلیکولیک (لایه‌بردار که در محصولات مراقبت از پوست بسیار محبوب است) و سریسین (یکی از اجزای ابریشم). ). به گفته کتی کامبز، مدیر جهانی آموزش در سزان، نباید انتظار نتایج یکسانی از درمان‌های کراتینه بدون فرمالدئید داشته باشید، زیرا این درمان‌ها بیشتر بر نرم‌کردن و بلند کردن بافت مو تمرکز دارند تا صاف کردن کامل آن.
 
Combs می گوید: درمان های بدون فرمالدئید بدون از بین بردن بافت شما، موخوره را صاف می کنند. این بدان معناست که موهای شما هنگام خشک کردن با هوا، فر طبیعی خود را حفظ خواهند کرد، اما با سشوار کردن سریع هنوز هم می‌توانند صاف و براق به نظر برسند. کلمه کلیدی: سریع، از آنجایی که هر کسی که دارای موهای پرپشت یا وز یا ضخیم است به خوبی می‌داند، حالت دادن به حرارت می‌تواند زمان زیادی را ببرد.
 
این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.
 
تبلیغات - به خواندن زیر ادامه دهید
 
 
TL;DR: درمان‌های کراتینه با فرمالدئید معمولا موهای شما را صاف می‌کنند و درمان‌های بدون آن موهای شما را صاف می‌کنند. هنوز مطمئن نیستید که کدام درمان برای موهای شما بهترین است؟ زمانی که قرارم را در سالن Nunzio Saviano در شهر نیویورک رزرو کردم، من هم نبودم، به همین دلیل است که آرایشگرم آلیکس پیج پیشنهاد داد که با یک مشاوره شروع کنیم. پس از بررسی نتایج نهایی ایده‌آلم - به این نتیجه رسیدم که چیزی می‌خواهم بدون اینکه بافت یا بدن طبیعی‌ام را از دست بدهم، بسیار کم تعمیر و نگهداری باشد - ما به درمان سزان (دوباره، یک جایگزین ملایم و بدون فرمالدئید) رسیدیم.
 
درمان های کراتینه چقدر طول می کشد؟
نشستن، استخدام، مبلمان، یقه سفید، طراحی داخلی، گفتگو،
من، در حالی که درمان کراتینه شروع می شود، به طور معمول با یک کتاب و قهوه سرد می شوم.
RUBY BUDDEMEYER
تبلیغات - به خواندن زیر ادامه دهید
 
 
بدانید که استفاده از کراتینه شما کاملاً به آرایشگر و درمان شما بستگی دارد، اما به طور معمول، شما نیاز به ماشین دارید.